Kostka Brukowa Siedlce

Nasza firma w głównej mierze zajmuje się układaniem kostki brukowej. Jednak nasze usługi dotyczą również kompleksowego wykonywania indywidualnych nietypowych zleceń w zakresie brukarstwa.

Projekty: tworzenie indywidualnych projektów nawierzchni z kostki brukowej, dostosowanych do życzeń i potrzeb naszych klientów, a także uwzględniających uwarunkowania terenu czy przyszłą zabudowę.

Przygotowanie podłoża: profesjonalne i trwałe przygotowanie gruntu pod położenie kostki brukowej, osuszanie i wyrównywanie gleby.

Wybór materiałów: pomagamy wybrać najbardziej trwałe i korzystne cenowo materiały brukarskie, które idealnie spełnią Państwa oczekiwania, zarówno pod względem estetycznym jak i praktycznym.

Struktura kostki brukowej

Dostarczenie materiałów: sami dostarczymy na państwa posesje wszystkie zamówione materiały oraz narzędzia potrzebne do montażu galanterii betonowej.

Układanie kostki: profesjonalnie i szybko wykonamy Państwa chodnik, podjazd czy taras. Sprzątanie po pracach: po zakończeniu wszystkich prac będą Państwo mogli bez przeszkód cieszyć się z nowych brukowanych nawierzchni, bez tracenia czasu na usuwanie zabezpieczeń czy pozostałości po pracach montażowych. Wszystkim zajmują się nasi pracownicy.

Prace gwarancyjne: na wszelkie nasze usługi otrzymują Państwo gwarancjęZapraszamy do współpracy.


Kostka brukowa Siedlce i okolice

ZAKRES USŁUG
BRUKARSKICH

  • schody
  • tarasy
  • posesje
  • parkingi
  • drogi dojazdowe
  • odwodnienia terenów

Potrzebujesz czegoś więcej?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania.

WSPÓŁPRACA

© 2013 Mar-Bruk Mariusz Skóra
Wykonanie: SIGNUM Studio Interaktywne